Reklama

Ortograficzna rywalizacja w Wieruszowie - poznaliśmy laureatów!

Za nami powiatowy konkurs ortograficzny w Wieruszowie. Wzięło w nim udział dziewięć osób. Jak dodają organizatorzy, poziom był bardzo wysoki i wyrównany. 

Powiatowe Dyktando o tytuł "Wieruszowskiego Mistrza Ortografii" było adresowane do dorosłych mieszkańców powiatu wieruszowskiego. Ostatecznie komisja po sprawdzeniu prac wyłoniła trzech laureatów. Pierwsze miejsce zajęła Justyna Matuszek, drugie Sebastian Dziwiński, a trzecie Elżbieta Żłobińska. 

Konkurs był przede wszystkim nie tylko formą rywalizacji, ale przede wszystkim sprawdzenia zasad ortografii i gramatyki, a także promowania poprawnej polszczyzny. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości