Reklama

PĘDZIŁ 104 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM. STRACIŁ PRAWO JAZDY!

02/06/2023 16:57
Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 59-letni mieszkaniec Wójcina (gm. Łubnice), który w miniony weekend został zatrzymany do kontroli przez patrol kępickiej drogówki. Ponadto mężczyzna został ukarany wysokim mandatem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (28 maja) w miejscowości Słupia pod Kępnem. Mężczyzna jechał z prędkością 104 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

- Kilka godzin wcześniej w Opatowie, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 47-letniego mieszkańca Baranowa. Mężczyzna poruszał się z prędkością 114 km/h w obszarze zabudowanym. 47-latek odmówił przyjęcia mandatu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy oraz sporządzili wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie - komentuje st. sierż. Rafał Stramowski.

Mundurowi ponownie apelują! Nadmierna prędkość jest przyczyną wielu wypadków na drogach. Polepszające się warunki pogodowe, nie zwalniają kierowców ze stosowania się do przepisów ruchu drogowego, a także odpowiedzialności.

[caption id="attachment_11671" align="alignnone" width="950"]

fot. KPP Kępno[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości