Reklama

Pędził jak szalony na S8 - pirat drogowy z bmw zatrzymany

Kierowca bmw pędził na S8 z prędkością ponad 230 km/h! 29-latek otrzymał wysoki mandat, został też ukarany punktami karnymi. 

Mieszkańca powiatu wrocławskiego zatrzymała grupa Speed, która patrolowała drogę S8 w okolicach Kępna. W pewnym momencie policjanci zauważyli bmw, które jedzie z nadmierną prędkością. 

- 29-latek, który jechał w stronę Warszawy, przekroczył dopuszczalną prędkość o 112 km/h - wynik pomiaru wykonanego przy użyciu wideorejestratora to aż 232 km/h - informuje sierż. szt.  Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł, otrzymał też 15 punktów karnych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości