Kierowca bmw pędził na S8 z prędkością ponad 230 km/h! 29-latek otrzymał wysoki mandat, został też ukarany punktami karnymi.
Mieszkańca powiatu wrocławskiego zatrzymała grupa Speed, która patrolowała drogę S8 w okolicach Kępna. W pewnym momencie policjanci zauważyli bmw, które jedzie z nadmierną prędkością.
- 29-latek, który jechał w stronę Warszawy, przekroczył dopuszczalną prędkość o 112 km/h - wynik pomiaru wykonanego przy użyciu wideorejestratora to aż 232 km/h - informuje sierż. szt. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł, otrzymał też 15 punktów karnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze