Reklama

PIERWSZY TAKI WYCZYN W HISTORII KLUBU

25/10/2022 20:12
Wielki sukces występującej w grupie trzeciej Keeza Klasy Okręgowej Złoczewii Złoczew! Drużyna trenerów Daniela Bakowicza i Dawida Przezaka (grający) pokonała na swoim boisku czwartoligową Pogoń Zduńska Wola i awansowała do etapu wojewódzkiego Pucharu Polski. To pierwszy taki wyczyn w historii klubu.

Drużyna z powiatu sieradzkiego będzie reprezentowała województwo Lodzkie w finale pucharu polskiego. Kibice są pod ogromnym wrażeniem, że ograno IV-ligowca. Jak sami mówią nie pamiętają kiedy Złoczew miał tak silną drużynę, a trochę tych sezonów obejrzeli.

Że zwycięstwa klubu cieszy się, a jakże, burmistrz Złoczewa.

- Złoczewia to długoterminowy projekt i patrzenie w przyszłość. Osiągnęliśmy ogromny sukces, który pokazuje, że praca wszystkich, którzy kochają sport popłaca - mówi dla "Kulis..." Dominik Drzazga, burmistrz Miasta i Gminy Złoczew.

- Gratulacje dla trenera i drużyny bo to ich sukces, zbudowali historie Złoczewa. Radość i dumna powinna być bardzo duża, ponieważ taki mały Złoczew pokonuje dużą i z ogromnymi możliwościami Zduńską Wolę. Dziś z dumą będziemy reprezentować województwo! - podsumowuje burmistrz Drzazga.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości