Reklama

Pijany kierowca przekroczył prędkość - mężczyzna wkrótce stanie przed sądem

Nie dość, że za szybko to jeszcze pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli drogówki wpadł 56-latek z powiatu radomszczańskiego. Teraz mężczyzna poniesie konsekwencje swoich czynów. 

W czwartek, 13 czerwca policjanci z Radomska zatrzymali na ul. Reja kierowcę nissana, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 16 km/h. Mężczyzna otrzymałby mandat i punkty karne, ale...

- Policjanci nabrali podejrzeń, że 56-latek jest nietrzeźwy. W związku z powyższym zbadali jego stan trzeźwości. Badanie wykazało, że miał półtora promila alkoholu w organizmie - tłumaczy mł. asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Mężczyzna za szybką jazdę otrzymał wspomniany mandat i punkty karne. Za jazdę pod wpływem alkoholu stanie wkrótce przed sądem. Grozi mu do trzech lat więzienia, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż trzy lata. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości