Reklama

Pijany na rowerze - 45-latek miał trzy promile w wydychanym powietrzu!

Policjanci z Radomska zatrzymali do kontroli rowerzystę, który poruszał się całą szerokością jezdni. 45-latek miał trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wszystko działo się w sobotę, 22 marca o godz. 12 w Szczepocicach Rządowych w powiecie radomszczańskim. Policjanci, którzy patrolowali teren, zwrócili uwagę na rowerzystę, który jechał od krawężnika do krawężnika, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. 

- Badanie alkomatem wykazało, że 45-latek miał aż trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci sporządzili wobec niego wniosek o ukaranie do sądu - informuje asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Reklama

Policja przypomina, że jazda rowerem w stanie nietrzeźwości jest wykroczeniem zagrożonym mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł lub karą orzeczoną przez sąd. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości