Już w najbliższą niedzielę, 17 listopada, zapraszamy na rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny pod honorowym patronatem starosty wieluńskiego. Czeka na Was moc wrażeń i atrakcji, a przede wszystkim wartość bezcenna w postaci wspólnie spędzonego czasu.
17 listopada w hali sportowej ZS1 w Wieluniu odbędzie się piknik sportowo-rekreacyjny pod hasłem przewodnim: "Stawiamy na rodzinę". Podczas imprezy swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy LKS Victoria Taekwon-Do Działoszyn, grupa Rytmiks przewodzić będzie zabawie z maskotkami, a Tatiana Kopala swoim koncertem zadba o doznania wokalno-artystyczne uczestników.
W programie przewidziano również szereg innych atrakcji oraz poczęstunek. Na dzieci i rodziców czekają konkursy, gry i zabawy ruchowe, dmuchańce, animacje, malowanie twarzy i wiele innych niespodzianek. Dla pokrzepienia organizatorzy oferują kawę, herbatę, popcorn i domowe wypieki.
Zapraszamy do zabawy i aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia w gronie rodziny. Gwarantowane korzyści, tak dla ciała jak i dla ducha.
Start imprezy o godzinie 14:00. Zakończenie przewidywane o godzinie 20:00.
Wstęp i udział bezpłatne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze