Od czwartku do niedzieli, 9 – 12 listopada, rozgrywały się zawody klasyfikacyjne Memoriał Leopolda Kałuży we Wrocławiu na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław – sekcja strzelecka. Wśród uczestników znalazła się reprezentacja z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” Sulmierzyce.
- Były to zawody klasyfikacyjne, ważne dla naszych zawodników, ponieważ mogą tam zaprezentować swoja formą strzelecką – tłumaczy Sławomir Dziegieć, trener klubu Strzelecka ,,10-ka”.
- W zawodach wystartowali: dwóch juniorów Artur Kucharski i Adam Wieczorek oraz seniorzy Wiktor Blada i Łukasz Nowak – dodaje.
Wiktor Blada wykonał najlepszy start, strzelając w duecie z Natalią Król, zawodniczką WKS Śląsk Wrocław – sekcja strzelecka. ,,Wystrzelili” brązowy medal w konkurencji pistolet pneumatyczny MIX.
- Jest praca zespołowa, gdzie para zawodników strzela i robi wynik do klasyfikacji – mówi trener zawodników ,,10-ki”.
W pozostałych konkurencjach reprezentanci uplasowali się na środku tabeli.
Teraz planowane są zawody klubowe „Jesień z10-ką 2023” w niedzielę, 26 listopada, na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.
- Są to ciekawe zawody, organizowane na sprzęcie elektronicznym. Przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych strzelców – opowiada Sławomir Dziegieć.
Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwościach zapisów na stronie internetowej klubu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze