Reklama

Pistoleciarze z „10-ki” Sulmierzyce rywalizowali we Wrocławiu

Od czwartku do niedzieli, 9 – 12 listopada, rozgrywały się zawody klasyfikacyjne Memoriał Leopolda Kałuży we Wrocławiu na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław – sekcja strzelecka. Wśród uczestników znalazła się reprezentacja z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” Sulmierzyce.

- Były to zawody klasyfikacyjne, ważne dla naszych zawodników, ponieważ mogą tam zaprezentować swoja formą strzelecką – tłumaczy Sławomir Dziegieć, trener klubu Strzelecka ,,10-ka”.

- W zawodach wystartowali: dwóch juniorów Artur Kucharski i Adam Wieczorek  oraz seniorzy Wiktor Blada i Łukasz Nowak – dodaje.

Wiktor Blada wykonał najlepszy start, strzelając w duecie z Natalią Król, zawodniczką WKS Śląsk Wrocław – sekcja strzelecka. ,,Wystrzelili” brązowy medal w konkurencji pistolet pneumatyczny MIX.

Reklama

- Jest praca zespołowa, gdzie para zawodników strzela i robi wynik do klasyfikacji – mówi trener zawodników ,,10-ki”.

W pozostałych konkurencjach reprezentanci uplasowali się na środku tabeli.

Teraz planowane są zawody klubowe „Jesień z10-ką 2023” w niedzielę, 26 listopada, na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

- Są to ciekawe zawody, organizowane na sprzęcie elektronicznym. Przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych strzelców – opowiada Sławomir Dziegieć. 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwościach zapisów na stronie internetowej klubu.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości