Reklama

Po koloniach zostały miłe wspomnienia

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej przez tydzień, pomiędzy 11 a 15 lipca odbywały się zajęcia warsztatowe. Uczestniczyło w nich 25 dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Anna Kinas i Izabela Wawrzyniak zadbały, aby uczestnicy półkolonii  się nie nudzili. Prowadziły zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, bawiły się z dziećmi na świeżym powietrzu. Każdego dnia mali koloniści przyjmowali gości. W poniedziałek, aby rozmawiać o bezpieczeństwie, przyszli do nich mundurowi z Komisariatu Policji w Białej.  W czwartek o swojej pasji do fotografii mówiła Marzena Dąbrowska. W piątek zaś z dziećmi prowadziła warsztaty z cukiernictwa Edyta Kupska, a własnoręcznie wykonane ciasteczka i deserki smakowały uczestnikom podwójnie.

Magdalena Lizurej
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości