W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej przez tydzień, pomiędzy 11 a 15 lipca odbywały się zajęcia warsztatowe. Uczestniczyło w nich 25 dzieci w wieku od 6 do 10 lat.
Anna Kinas i Izabela Wawrzyniak zadbały, aby uczestnicy półkolonii się nie nudzili. Prowadziły zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, bawiły się z dziećmi na świeżym powietrzu. Każdego dnia mali koloniści przyjmowali gości. W poniedziałek, aby rozmawiać o bezpieczeństwie, przyszli do nich mundurowi z Komisariatu Policji w Białej. W czwartek o swojej pasji do fotografii mówiła Marzena Dąbrowska. W piątek zaś z dziećmi prowadziła warsztaty z cukiernictwa Edyta Kupska, a własnoręcznie wykonane ciasteczka i deserki smakowały uczestnikom podwójnie.
Magdalena Lizurej
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze