11 października w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu poprzedni rok swojej działalności podsumował Powiatowy Szkolny Klub Sportowy.
Jak zaznaczał starosta wieluński, Marek Kieler, do jego uszu docierają pozytywne informacje o osiągnięciach sportowych młodzieży z terenu powiatu nie tylko na szczeblu wojewódzkim, ale nawet krajowym.
- Nie byłoby tego gdyby nie gospodarze poszczególnych gmin, gdyby nie gospodarze poszczególnych placówek oświatowych i nie byłoby tego gdyby nie zaangażowanie bezpośrednie nauczycieli, którzy zajmują się wychowaniem fizycznym – podkreślał Kieler.
- Do każdej pracy trzeba oddać swoją duszę.
Starosta zaznaczał, że jest zadowolony z pracy PMDKiS nie tylko jeśli chodzi o sport.
Dziękował nauczycielom, za to, że swój zawód wykonują z pasją.
Magdalena Lizurej
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze