Reklama

Porsche spłonęło na trasie S8 - nikomu nic się nie stało

Luksusowe porsche spłonęło na trasie S8. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (1-2 czerwca) ok. godz. 0:30 na trasie S8, na wysokości miejscowości Słupia pod Bralinem. Płonący pojazd stał na pasie awaryjnym.

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie strażacy, wyposażeni w aparaty ochrony układu oddechowego, przy pomocy wody oraz ciężkiej piany, ugasili palący się pojazd - mówi st. kpt. Paweł Michalski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie. 

Nikomu na szczęście nic się nie stało. Służby wyjaśniają dokładne okoliczności tego pożaru. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości