Porywisty wiatr dał się we znaki mieszkańcom gminy Ostrówek. W ostatnich dniach strażacy wyjeżdżali do powalonych drzew i połamanych gałęzi. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Pierwsze zgłoszenie miało miejsce w czwartek, 25 stycznia po godz. 21:30. Na drodze Ostrówek - Przybyłów leżało powalone drzewo, które kompletnie zablokowało przejazd. Strażacy szybko uporali się z przeszkodą - pocięli drzewo i usunęli je z jezdni.
Kolejna interwencja to sobota, 27 stycznia, tuż po północy. Tym razem konar drzewa leżał na drodze Ostrówek - Biadaszki, na wysokości miejscowości Brzózki. Fragment ułamanego drzewa zablokował jeden pas ruchu. Tu również strażacy szybko i sprawnie uporali się z przeszkodą.
Na szczęście nikt w trakcie tych zdarzeń nie ucierpiał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze