Reklama

Porywisty wiatr łamał drzewa i gałęzie - strażacy musieli interweniować

Porywisty wiatr dał się we znaki mieszkańcom gminy Ostrówek. W ostatnich dniach strażacy wyjeżdżali do powalonych drzew i połamanych gałęzi. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pierwsze zgłoszenie miało miejsce w czwartek, 25 stycznia po godz. 21:30. Na drodze Ostrówek - Przybyłów leżało powalone drzewo, które kompletnie zablokowało przejazd. Strażacy szybko uporali się z przeszkodą - pocięli drzewo i usunęli je z jezdni. 

Kolejna interwencja to sobota, 27 stycznia, tuż po północy. Tym razem konar drzewa leżał na drodze Ostrówek - Biadaszki, na wysokości miejscowości Brzózki. Fragment ułamanego drzewa zablokował jeden pas ruchu. Tu również strażacy szybko i sprawnie uporali się z przeszkodą. 

Reklama

Na szczęście nikt w trakcie tych zdarzeń nie ucierpiał. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości