Strażacy wyjechali w czwartek do pożaru instalacji elektrycznej w wiacie garażowej na terenie miejscowości Biała. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji właściciela, ogień szybko udało się opanować.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 sierpnia tuż przed godziną 16 w Białej na ul. Strażackiej. Strażacy dostali informację o pożarze instalacji elektrycznej w wiacie garażowej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że właściciel zdążył ugasić pożar za pomocą gaśnicy, dzięki czemu nie rozprzestrzenił się on na dalszą część wiaty.
Strażacy dogasili pożar oraz zabezpieczyli teren. W akcji brały udział dwie jednostki OSP Biała oraz jedna JRG Kłobuck.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze