Reklama

Pożar na posesji w Zelowie. Zapaliła się sadza w kominie budynku gospodarczego

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w czwartek wieczorem na jednej z posesji w Zelowie. Zgłoszenie dotyczyło pożaru, który wybuchł w budynku gospodarczym. Sytuację udało się szybko opanować.

Pożar w budynku gospodarczym w Zelowie

Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 maja, około godziny 20:30 na jednej z posesji w Zelowie. Służby otrzymały zgłoszenie o pożarze, na miejsce skierowano strażaków. Jak się okazało, w kotłowni budynku gospodarczego doszło do zapalenia się sadzy w kominie.

W działaniach uczestniczył zastęp z Bełchatowa oraz druhowie z Zelowa. Łącznie na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli teren i ugasili pożar.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru. Sytuacja została szybko opanowana i nie stwierdzono dalszego zagrożenia — przekazali druhowie z JOT OSP Zelów.

Reklama

Nikt nie został poszkodowany

Interwencja zakończyła się po nieco ponad godzinie od wezwania. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a po opanowaniu sytuacji strażacy nie stwierdzili dalszego zagrożenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości