Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w czwartek wieczorem na jednej z posesji w Zelowie. Zgłoszenie dotyczyło pożaru, który wybuchł w budynku gospodarczym. Sytuację udało się szybko opanować.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 maja, około godziny 20:30 na jednej z posesji w Zelowie. Służby otrzymały zgłoszenie o pożarze, na miejsce skierowano strażaków. Jak się okazało, w kotłowni budynku gospodarczego doszło do zapalenia się sadzy w kominie.
W działaniach uczestniczył zastęp z Bełchatowa oraz druhowie z Zelowa. Łącznie na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli teren i ugasili pożar.
- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru. Sytuacja została szybko opanowana i nie stwierdzono dalszego zagrożenia — przekazali druhowie z JOT OSP Zelów.
Interwencja zakończyła się po nieco ponad godzinie od wezwania. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a po opanowaniu sytuacji strażacy nie stwierdzili dalszego zagrożenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze