Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar traw w Kiełczygłowie. Pierwotnie zgłoszenie dotyczyło płonącej stodoły. Istniało niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się ognia. Szczęśliwie sytuacja została szybko opanowana.
7 marca o godzinie 11:13 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Pajęczno (PSK KP PSP) przyjął zgłoszenie o pożarze stodoły na terenie jednego z gospodarstw w Kiełczygłowie.
Na miejsce przybyła JRG PSP Pajęczno oraz trzy zastępy ochotniczej straży pożarnej. Łącznie w akcji ratowniczo-gaśniczej brało udział 17 strażaków. Jak podaje dyżurny PSK KP PSP Pajęczno st. sekc. Witold Cichoń – spłonęło 20 arów suchej trawy, ogień nie objął stodoły.
Ugaszenie pożaru zajęło strażakom niewiele ponad godzinę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze