Sołectwa Chorzew i Tuchań oraz OSP Chorzew zorganizowały zbiórkę złomu. Dochód ze sprzedaży zebranych przedmiotów został przekazany dla chorego na SMA Jasia Czarneckiego z Pajęczna.
Zbiórka metalowych rzeczy trwała od soboty, 3 grudnia, do poniedziałku, 12 grudnia. W Chorzewie, Kolonii Chorzew oraz Tuchaniu łącznie uzyskano 1950 kg złomu.
- Zawsze to jest coś, w jakikolwiek sposób pomoże, zawsze mogło być trochę więcej, ale każda złotówka się liczy – przyznaje Adam Dubiński, sołtys Chorzewa.
- Złom został odebrany i będzie zrobiony przelew na konto Jasia. Jeśli pojawi się jakiś nowy pomysł, będziemy się starali jeszcze pomóc.
Wcześniej Koło Gospodyń Wiejskich w Chorzewie przeprowadziło już kiermasz ciast.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze