Nie tylko strażak na medal, ale i strażak z pucharem – mł. asp. Robert Koj, który służy w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, zdobył pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polskich Służb Mundurowych w jednej z kategorii.
Mł. asp. Robert Koj reprezentował pajęczańską komendę w wyścigu szosowym w Sobótce, 8 października. Poszło mu znakomicie, skoro wrócił z trofeum, po zdobyciu pierwszego miejsca w kategorii M4, a tym samym mistrzostwa Polski oraz po zajęciu drugiego miejsca w kategorii służb mundurowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze