Reklama

Strażaka na medal służy w Pajęcznie

Nie tylko strażak na medal, ale i strażak z pucharem – mł. asp. Robert Koj, który służy w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, zdobył pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polskich Służb Mundurowych w jednej z kategorii.

Mł. asp. Robert Koj reprezentował pajęczańską komendę w wyścigu szosowym w Sobótce, 8 października. Poszło mu znakomicie, skoro wrócił z trofeum,  po zdobyciu pierwszego miejsca w kategorii M4, a tym samym mistrzostwa Polski oraz po zajęciu drugiego miejsca   w kategorii służb mundurowych.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości