Reklama

Sukces koszykarek z Rudy - dziewczęta wygrały wojewódzki finał

Sukces młodych koszykarek ze szkoły w Rudzie. Zawodniczki zdobyły złoty medal w wojewódzkim finale koszykówki dziewcząt. 

Młode koszykarki z Rudy rywalizowała w ramach Igrzysk LKS Szkół Wiejskich i Małych Miast województwa opolskiego. Nasza ekipa była jedyną drużyną spoza województwa opolskiego, która przystąpiła do rywalizacji. Wojewódzki finał rozegrano w Turawie. Ekipa Rafała Grzebieli i Tomasza Gustawa wygrała wszystkie rozegrane mecze. Koszykarki pokonały SP Turawa 8:4, SP Lubsza 32:4, SP Izbicko 34:4 i SP Dąbrowa 31:6. 

Skład zwycięskiej drużyny to: Natalia Stasiak (kapitan), Iga Jastrowicz, Natalia  Koj, Amelia Ciężka, Zuzanna Perzyna, Aleksandra Kołodziej, Barbara Stasiak, Patrycja Dydyna, Jagoda Zając, Laura Wujec i Natasza Zając. 

Reklama

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudzie przypomina, że w roku szkolnym 2025/2026 uczennice odnosiły też sukcesu w unihokeju, piłce ręcznej, piłce nożnej czy siatkówce. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości