Reklama

Sukces uczennic ze szkoły w Rudzie - zajęły drugie miejsce w wojewódzkim półfinale koszykówki

Sukces uczennic ze szkoły w Rudzie. Zajęły one drugie miejsce w wojewódzkim półfinale koszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. 

Ekipa dziewcząt rywalizowała z czteroma drużynami: SP 4 Sieradz (gospodarz i zwycięzca turnieju), SP 10 Sieradz, SP Czastary i SP Łask. Drużyna ze szkoły w Rudzie zaprezentowała się bardzo dobrze, przegrywając tylko finałowe spotkanie z gospodarzami. 

- Nasze dziewczęta w obu spotkaniach pokazały ogromną wolę walki, bardzo dobre umiejętności oraz wzorową postawę fair play. To jeden z największych sukcesów w sportach drużynowych w historii naszej szkoły - informuje Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudzie na swoim profilu na Facebooku. 

Reklama

Skład drużyny: Natalia Stasiak (kapitan), Natasza Zając, Aleksandra Kołodziej, Patrycja Dydyna, Barbara Stasiak, Jagoda Zając, Iga Jastrowicz, Laura Wujec, Zuzanna Perzyna, Natalia Koj, Lena Bzdak, Patrycja Fijoł. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości