Wójt Gminy Mokrsko oraz Dom Kultury w Ożarowie wspólnie z partnerami zapraszają na celebrowanie Święta Niepodległości.w tym roku w nieco zmienionej formule.
11 listopada w Chotowie odbędzie się Ognisko Patriotyzmu, które rozpocznie się o godz. 17.00. Mieszkańcy będą mieli okazję zaśpiewać pieśni patriotyczne wspólnie z miejscowym zespołem "Włościanie". Natomiast 12 listopada w Ożarowie odbędzie się koncert "Ku wolności...", podczas którego wystąpią lokalni artyści oraz zaproszeni gości. Towarzyszyć mu będzie Marsz Niepodległościowy oraz Ognisko Patriotyzmu. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze