Reklama

Szalony rajd niedaleko cmentarza! 48-latka jechała 111 km/h, została surowo ukarana

Policjanci zatrzymali 48-latkę, która przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym. Kobieta jechała ponad 110 km/h, co oznacza, że przez najbliższe trzy miesiące nie wsiądzie za kierownicę. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 listopada po godz. 8 na drodze krajowej nr 42 w Jedlnie Drugim (gmina Ładzice). Policjanci prowadzili tam kontrolę prędkości. Zwrócili uwagę na opla, którym poruszała się 48-letnia kobieta.

- Niedaleko tego miejsce znajduje się cmentarz, w okolicach którego panuje wzmożony ruch. Okazało się, że kobieta jechała w obszarze zabudowanym 111 km/h, czyli aż o 61 km/h za dużo - informuje asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Kobieta została surowo ukarana. Straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, a dodatkowo otrzymała mandat w wysokości dwóch tysięcy złotych, a także 14 punktów karnych. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a zwłaszcza o zdjęcie nogi z gazu. 
 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/11/2025 14:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości