Reklama

Tragedia podczas prac w lesie - zginął 37-latek

Tragedia w lesie w Palatach w gminie Grabów nad Prosną. 37-letni mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w środę, 17 kwietnia po godzinie 6. Po przyjeździe na miejsce służby zauważyły przygniecionego przez drzewo mężczyznę. Niestety, 37-latek zmarł na miejscu.

- Strażacy przy pomocy pilarki oraz podręcznego sprzętu burzącego usunęli fragment drzewa będący na osobie poszkodowanej - czytamy na profilu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie na Facebooku. 

Na ten moment nie wiadomo, jak doszło do tego śmiertelnego wypadku. Jego okoliczności wyjaśnia policja i prokuratura. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości