Reklama

Tragiczny wypadek na drodze - 16-letni kierowca nie żyje

Tragiczny wypadek w Biadaszkach na drodze wojewódzkiej nr 450. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i motoroweru. Z ciężkimi obrażeniami do szpitala trafił 16-letni kierowca jednośladu, który po dwóch dniach zmarł. 

Wszystko działo się w piątek, 20 września ok. godz. 14:25 na drodze między Opatowem a Wieruszowem. 16-latek, który jechał motocyklem beta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego z naprzeciwka mercedesa. 

- 16-latek z Łęki Opatowskiej z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. W niedzielę, 22 września dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał informację, że poszkodowany nastolatek zmarł - mówi sierż. szt. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

20-latek z gminy Kłomnice, który jechał busem, był trzeźwy, nic mu się nie stało. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości