Reklama

Tragiczny wypadek na quadzie - 47-latek nie żyje

Kierowca quada stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 listopada w Jankowicach w gminie Ładzice ok. godz. 17:25. Jak ustalili policjanci, mężczyzna, który jechał quadem, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 

- 47-latek zmarł na miejscu w wyniku poniesionych obrażeń. Jechał sam - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze cały czas apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a przede wszystkim o zdjęcie nogi z gazu. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dario - niezalogowany 2024-11-17 13:23:27

    Na quadzie - to raczej gaz ręczny ;) - więc nie "noga z gazu" :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości