Kierowca quada stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 listopada w Jankowicach w gminie Ładzice ok. godz. 17:25. Jak ustalili policjanci, mężczyzna, który jechał quadem, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
- 47-latek zmarł na miejscu w wyniku poniesionych obrażeń. Jechał sam - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze cały czas apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a przede wszystkim o zdjęcie nogi z gazu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Na quadzie - to raczej gaz ręczny ;) - więc nie "noga z gazu" :)
Na quadzie - to raczej gaz ręczny ;) - więc nie "noga z gazu" :)