Do zdarzenia doszło w Dąbrowie, w gminie Sulmierzyce, 11 października. Spalił się osobowy ford galaxy.
Jak informuje asp. Robert Balcerzak, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie informacja o pożarze dotarła do Powiatowego Stanowiska Kierowania o 13:21.
- Zostały zadysponowane dwa zastępy, jeden z JRG Pajęczno, a drugi z OSP KSRG Sulmierzyce – podaje asp. Balcerzak.
Do zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji. Przypuszczalną przyczyną wybuchu ognia było zwarcie w instalacji elektrycznej samochodu.
Straty zostały oszacowane na 6 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze