Reklama

W Łaszewie lądował helikopter ratowniczy

 

Dzisiaj (niedziela, 4 lutego) w późnych godzinach popołudniowych, na boisku w Łaszewie, w gminie Wierzchlas, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że helikopter zabrał stąd do szpitala w Łodzi dziewczynkę, która miała problemy zdrowotne.

Miejsce lądowania i startu zabezpieczali strażacy zawodowi z Wielunia oraz druhowie ochotnicy z Mierzyc i Łaszewa. W akcji uczestniczyła również załoga karetki pogotowia.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości