Dzisiaj (niedziela, 4 lutego) w późnych godzinach popołudniowych, na boisku w Łaszewie, w gminie Wierzchlas, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że helikopter zabrał stąd do szpitala w Łodzi dziewczynkę, która miała problemy zdrowotne.
Miejsce lądowania i startu zabezpieczali strażacy zawodowi z Wielunia oraz druhowie ochotnicy z Mierzyc i Łaszewa. W akcji uczestniczyła również załoga karetki pogotowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze