Reklama

WIELUŃSKA MLECZARNIA Z PRESTIŻOWYM WYRÓŻNIENIEM

01/06/2022 14:49
Tytuł wicemistrza Krajowego Ogólnopolskiego Konkursu ,,AgroLiga 2021” w kategorii firmy zdobyła Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu.

W ogólnopolskim konkursie ,,AgroLiga”, zorganizowanym już po raz 29., nagradza się najlepszych rolników oraz przedsiębiorców działających w branży rolno-spożywczej. Eliminacje odbywały się na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

Wśród tegorocznych laureatów znalazła się SDM w Wieluniu, której przyznano tytuł wicemistrza Krajowego Ogólnopolskiego Konkursu ,,AgroLiga 2021” w kategorii firmy.

Finałowa gala, w której uczestniczyli prezes wieluńskiej mleczarni Marek Kapica i wiceprezes Iwona Sandak, miała miejsce 27 maja w Pałacu Prezydenckim.

- Jesteście państwo najlepszymi z najlepszych, to jest rzeczywiście mistrzostwo. Te nagrody wznoszą na piedestał tych wszystkich, którzy swoją ciężką pracą budują w Polsce to, co teraz jest jeszcze ważniejsze – bezpieczeństwo żywnościowe Rzeczypospolitej – mówił podczas uroczystości prezydent RP Andrzej Duda.

Honorowym patronatem ,,AgroLigę” 2021 objęli: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Dyrektor Generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości