Policjanci z Kępna zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednej z piwnic bloku przy ul. Solidarności. Ukradli z niej elektronarzędzia, które na szczęście odzyskali funkcjonariusze.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 grudnia ok. godz. 10. Na miejsce przyjechali policjanci z Kępna, którzy szybko ustalili sprawców tego zdarzenia. Kilka minut później złodzieje byli już zatrzymani.
- Obaj zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Kępna w wieku 20 oraz 29 lat. Złodzieje z pomieszczenia ukradli elektronarzędzia, które wróciły do prawowitego właściciela - informuje st. sierż. Rafał Stramowski z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Trwa postępowanie w tej sprawie. Prawdopodobnie niedługo obydwaj mężczyźni staną przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze