Reklama

Włamali się do piwnicy - policjantom udało się odzyskać skradziony sprzęt

Policjanci z Kępna zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednej z piwnic bloku przy ul. Solidarności. Ukradli z niej elektronarzędzia, które na szczęście odzyskali funkcjonariusze. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 grudnia ok. godz. 10. Na miejsce przyjechali policjanci z Kępna, którzy szybko ustalili sprawców tego zdarzenia. Kilka minut później złodzieje byli już zatrzymani. 

- Obaj zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Kępna w wieku 20 oraz 29 lat. Złodzieje z pomieszczenia ukradli elektronarzędzia, które wróciły do prawowitego właściciela - informuje st. sierż. Rafał Stramowski z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Trwa postępowanie w tej sprawie. Prawdopodobnie niedługo obydwaj mężczyźni staną przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości