Reklama

Włamanie do jubilera! Sprawcy uciekli, trwa szacowanie strat

W czwartkowy poranek, 19 września doszło do włamania i kradzieży przedmiotów ze sklepu jubilerskiego w Galerii Kępno w Baranowie. Złodzieje uciekli, na miejscu pracują służby. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 5. Policja, ze względu na dobro śledztwa, nie udziela szczegółowych informacji. 

- Na miejscu pracują służby, które zbierają monitoring i przesłuchują świadków. Trwa szacowanie strat - mówi sierż. szt. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Na ten moment sklep jest nieczynny.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości