W czwartkowy poranek, 19 września doszło do włamania i kradzieży przedmiotów ze sklepu jubilerskiego w Galerii Kępno w Baranowie. Złodzieje uciekli, na miejscu pracują służby.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 5. Policja, ze względu na dobro śledztwa, nie udziela szczegółowych informacji.
- Na miejscu pracują służby, które zbierają monitoring i przesłuchują świadków. Trwa szacowanie strat - mówi sierż. szt. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Na ten moment sklep jest nieczynny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze