To była świetna wycieczka dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu. Młodzież odwiedziła studio Telewizji Polskiej, gdzie uczestniczyła w nagraniu jednego z odcinków teleturnieju "Kocham Cię, Polsko!".
Wizyta uczniów klas o profilu prawniczo-medialnym była dla nich okazją do poznania kulis produkcji telewizyjnej oraz obserwowania pracy całej ekipy odpowiedzialnej za przygotowania nagrania. W trakcie programu dopingowali ekipy aktorów, które rywalizowały w teleturnieju "Kocham Cię, Polsko!".
Tuż po nagraniu uczniowie mogli porozmawiać, zrobić zdjęcia oraz wziąć autografy od uczestników teleturnieju. Emisja odcinka w telewizji odbędzie się 9 października br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze