47-latka zniszczyła samochód zaparkowany w rejonie szkoły. Straty wyceniono na 10 tys. zł. Kobiecie grozi nawet pięć lat więzienia.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Bór Zajaciński w powiecie kłobuckim. Poszkodowana mieszkanka powiadomiła policję, że w okresie od 20 grudnia 2024 r. do 15 stycznia 2025 r. ktoś uszkodził jej samochód. Hyundai miał stłuczoną przednią szybkę, wgniecenia i zarysowania lakieru na drzwiach oraz uszkodzone boczne lusterko. Straty wyceniono na 10 tys. zł.
- Policjanci z Krzepic szybko ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. W jego ustaleniu pomógł między innymi pobliski monitoring, z którego zapis został zabezpieczony przez mundurowych - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
Reklama
Okazało się, że sprawcą zdarzenia jest 47-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego, która usłyszała już zarzut zniszczenia pojazdu. Wkrótce stanie przed sądem - grozi jej za to nawet pięć lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze