Reklama

Wyjątkowy akt wandalizmu! 47-latka uszkodziła zaparkowany samochód

47-latka zniszczyła samochód zaparkowany w rejonie szkoły. Straty wyceniono na 10 tys. zł. Kobiecie grozi nawet pięć lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bór Zajaciński w powiecie kłobuckim. Poszkodowana mieszkanka powiadomiła policję, że w okresie od 20 grudnia 2024 r. do 15 stycznia 2025 r. ktoś uszkodził jej samochód. Hyundai miał stłuczoną przednią szybkę, wgniecenia i zarysowania lakieru na drzwiach oraz uszkodzone boczne lusterko. Straty wyceniono na 10 tys. zł.

- Policjanci z Krzepic szybko ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. W jego ustaleniu pomógł między innymi pobliski monitoring, z którego zapis został zabezpieczony przez mundurowych - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. 

Reklama

Okazało się, że sprawcą zdarzenia jest 47-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego, która usłyszała już zarzut zniszczenia pojazdu. Wkrótce stanie przed sądem - grozi jej za to nawet pięć lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości