Reklama

Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia: Jedna osoba trafiła do szpitala

Do zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 3 lipca, w miejscowości Strobin w gminie Konopnica. 19-letni kierowca peugeota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volkswagenem polo.

Dziś rano doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Strobin w gminie Konopnica. Szczegóły przybliża asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu: - 19-letni kierujący peugeotem nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa”, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z volkswagenem polo. Kierująca volkswagenem, 37-letnia kobieta, została przetransportowana do szpitala na badania. 

- Obecnie policjanci z komisariatu w Osjakowie wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – informuje oficer prasowa.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/07/2025 11:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości