Do zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 3 lipca, w miejscowości Strobin w gminie Konopnica. 19-letni kierowca peugeota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volkswagenem polo.
Dziś rano doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Strobin w gminie Konopnica. Szczegóły przybliża asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu: - 19-letni kierujący peugeotem nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa”, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z volkswagenem polo. Kierująca volkswagenem, 37-letnia kobieta, została przetransportowana do szpitala na badania.
- Obecnie policjanci z komisariatu w Osjakowie wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – informuje oficer prasowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze