15 lipca, około godziny 13.30 na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. 43-letni kierowca jednośladu, próbując uniknąć zderzenia z hamującym autem, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię.
15 lipca o godzinie 13.31 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu.
Jak podaje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 43- latek kierujący motocyklem Romet chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, który rozpoczął manewr hamowania stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się na jezdnię.
43- latek był trzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obecnie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają wieluńscy policjanci.
Do akcji ratowniczej zadysponowano dwa zastępy straży z dwóch jednostek: JRG PSP Wieluń i OSP Dąbrowa, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze