Reklama

Wypadek motocyklisty na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu: 43-latek trafił do szpitala

15 lipca, około godziny 13.30 na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. 43-letni kierowca jednośladu, próbując uniknąć zderzenia z hamującym autem, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię.

15 lipca o godzinie 13.31 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu. 

Jak podaje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 43- latek kierujący motocyklem Romet chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, który rozpoczął manewr hamowania stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się na jezdnię. 

43- latek był trzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obecnie okoliczności  i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają wieluńscy policjanci.  

Reklama

Do akcji ratowniczej zadysponowano dwa zastępy straży z dwóch jednostek: JRG PSP Wieluń i OSP Dąbrowa, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości