Do wypadku doszło w poniedziałek, 28 marca, ok. godz. 14.50, na drodze krajowej nr 42, pomiędzy Praszką a Strojcem.
Policjanci ustalili wstępną koincydencję zdarzeń.
- Kierująca osobową KIA, 61-letnia mieszkanka powiatu oleskiego, na prostym odcinku drogi, z nieustalonej przyczyny, zjechała na przeciwległy pas ruchu – relacjonuje sierż. szt. Marek Kotara z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.
- Doprowadziła do zderzenia bocznego z osobowym oplem, kierowanym przez 36-letnią mieszkankę powiatu oleskiego – kontynuuje Kotara.
Obie kierujące zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nic nie zagraża. W czasie wypadku obie panie były trzeźwe.
Na miejscu zdarzenia prócz policji i Zespołu Ratownictwa Medycznego pracowały także jednostki strażackie: OSP w Praszce, OSP Strojec, OSP Kowale, JRG Olesno.
Sławomir Rajch
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze