Reklama

Wypadek na rondzie - pasażer osobówki trafił do szpitala

Dwa auta zderzyły się na jednym z rond w Radomsku. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 listopada przed godz. 10 na rondzie Honorowych Dawców Krwi. Jak ustalili policjanci, kierowca ciężarówki marki Scania nie zachował ostrożności i uderzył w prawidłowo jadącego forda.

- Pasażer osobówki trafił do szpitala - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, zwłaszcza, gdy na drodze jest śnieg lub lód. Pamiętajmy, że droga hamowania jest wtedy zdecydowanie dłuższa. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości