Jest wieczór. Środa, 28 stycznia. Oblodzone jezdnie, trudne warunki na drodze. W gminie Mokrsko dochodzi do kolejnego wypadku. Na miejscu pracują wszystkie służby.
Wypadek miał miejsce w okolicach cmentarza w Krzyworzece (gm. Mokrsko, pow. wieluński). Służby zostały zaalarmowane o godzinie 19:04.
Samochód osobowy z przyczepką wpadł w poślizg i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, w tym z JRG PSP Wieluń, OSP Mokrsko oraz OSP Krzyworzeka, dwa patrole policji i Zespół Ratownictwa Medycznego. Akcja została zakończona o godz. 21:31.
- 33-latek kierujący BMW wraz z przypiętą przyczepką lekką, nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna był trzeźwy. Z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Trochę rzetelności. Nie w okolicach szkoły, a na wysokości cmentarza, w okolicach przejścia dla pieszych. W tym zdarzeniu brał udział też drugi pojazd, suv marki bmw, którego kierowca uderzył w drzewo. Na jezdni wciąż pozostają odłamki szkła, a plastikowe elementy są rozrzucone w pasie drogowym. Drogówka powiadomiona, ale czy coś z tym zrobią, tego nie wiem.
Pani Redaktor, na miejscu był obecny też wóz strażacki z OSP Mokrsko! Proszę najpierw zasięgnąć informacji u źródła, tj. policja, straż pożarna o zdarzeniu drogowym i dopiero potem zredagować artykuł.
Tak si e składa, że jechałem w tym czasie tą drogą i żadnego oblodzenia nie było, więc może lepiej byłoby poczekać na ustalenie przyczyn przez odpowiednie służby a nie wprowadzać społeczeństwa w błąd.
Trochę rzetelności. Nie w okolicach szkoły, a na wysokości cmentarza, w okolicach przejścia dla pieszych. W tym zdarzeniu brał udział też drugi pojazd, suv marki bmw, którego kierowca uderzył w drzewo. Na jezdni wciąż pozostają odłamki szkła, a plastikowe elementy są rozrzucone w pasie drogowym. Drogówka powiadomiona, ale czy coś z tym zrobią, tego nie wiem.
Pani Redaktor, na miejscu był obecny też wóz strażacki z OSP Mokrsko! Proszę najpierw zasięgnąć informacji u źródła, tj. policja, straż pożarna o zdarzeniu drogowym i dopiero potem zredagować artykuł.
Tak si e składa, że jechałem w tym czasie tą drogą i żadnego oblodzenia nie było, więc może lepiej byłoby poczekać na ustalenie przyczyn przez odpowiednie służby a nie wprowadzać społeczeństwa w błąd.