Reklama

Wypadek z udziałem motolotni - 32-latek trafił do szpitala

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór pod Sieradzem. Motolotnia spadła z dużej wysokości na ziemię, 32-letni paralotniarz trafił do szpitala.

Wszystko działo się ok. godz. 20:30 w niedzielę, 20 lipca w miejscowości Dąbrówka. Jak ustaliły służby, motolotnia z nieznanych przyczyn spadła z dużej wysokości na ziemię. Poruszał się nią 32-letni mężczyzna. 

- Był przytomny, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - tłumaczy st. kpt. Krzysztof Ignaczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Służby wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości