Kierowca peugeota wyprzedzał na łuku inny pojazd. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w motocyklistę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Do zdarzenia doszło w środę, 30 października po godz. 11 w Rojowie w gminie Ostrzeszów. 29-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego postanowił na łuku drogi wojewódzkiej nr 449 wyprzedzać inny pojazd. Niestety, ten manewr doprowadził do zdarzenia z jadącym z naprzeciwka motocyklistą.
- W wyniku zdarzenia do szpitala w Ostrzeszowie trafił 47-letni ostrzeszowianin, który doznał obrażeń w postaci złamania lewej ręki oraz lewej nogi - tłumaczy asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Policja zatrzymała prawo jazdy 29-letniemu sprawcy wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze