Reklama

XIV Gminny Przegląd Kolęd „Śpiewajcie i grajcie mu”

STY21

godz: 14:30

W Domu Kultury w Ożarowie odbędzie się czternasty Przegląd Kolęd „Śpiewajcie i grajcie mu”. W programie występy miejscowych szkół oraz orkiestr dętych.

Przegląd rozpocznie się w niedzielę, 21 stycznia o 14:30 w Domu Kultury w Ożarowie. W programie m.in. występy Zespołów Szkół i Przedszkoli w Komornikach, Krzyworzece, Mokrsku i Ożarowie. Zaprezentują się też Grupa Wokalna z Domu Kultury w Ożarowie, Orkiestra Dęta OSP Słupsko oraz Orkiestra Dęta z Ożarowa, a także Helena Bachorska z chórkiem oraz Jagoda Wojewódka. Będzie można podziwiać Orkiestra Dętą OSP Skomlin, która wystąpi gościnnie.

Wójt Gminy Mokrsko i Dom Kultury w Ożarowie zapraszają wszystkich mieszkańców na wydarzenie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości