W Domu Kultury w Ożarowie odbędzie się czternasty Przegląd Kolęd „Śpiewajcie i grajcie mu”. W programie występy miejscowych szkół oraz orkiestr dętych.
Przegląd rozpocznie się w niedzielę, 21 stycznia o 14:30 w Domu Kultury w Ożarowie. W programie m.in. występy Zespołów Szkół i Przedszkoli w Komornikach, Krzyworzece, Mokrsku i Ożarowie. Zaprezentują się też Grupa Wokalna z Domu Kultury w Ożarowie, Orkiestra Dęta OSP Słupsko oraz Orkiestra Dęta z Ożarowa, a także Helena Bachorska z chórkiem oraz Jagoda Wojewódka. Będzie można podziwiać Orkiestra Dętą OSP Skomlin, która wystąpi gościnnie.
Wójt Gminy Mokrsko i Dom Kultury w Ożarowie zapraszają wszystkich mieszkańców na wydarzenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze