Reklama

Z WIELUNIA DO ŁOWICZA - ZMIANA KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI

09/01/2023 15:49
Po niespełna roku z funkcją Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu żegna się insp. Monika Hurko-Nesterowicz. Dziś, 9 stycznia, odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której policjantka złożyła meldunek o zdaniu stanowiska.

Insp. Monika Hurko-Nesterowicz kierowała wieluńską jednostką od 25 lutego 2022 roku.

- Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektorowi Tomaszowi Olczykowi przez dowódcę uroczystości – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

- W dalszej części dotychczasowa Komendant Powiatowy Policji w Wieluniu inspektor Monika Hurko-Nesterowicz pożegnała się ze sztandarem i złożyła meldunek o zdaniu stanowiska.

Podczas uroczystości insp. Tomasz Olczyk wręczył rozkaz personalny o odwołaniu ze stanowiska insp. Monice Hurko-Nesterowicz i podziękował za dotychczasową pracę.  Policjantka dalszą  służbę będzie pełnić jako Komendant Powiatowy  Policji w Łowiczu.

- Ustępująca Komendant w swoim wystąpieniu  dziękowała wszystkim  policjantom, pracownikom policji oraz samorządowcom i współpracującym instytucjom za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu wieluńskiego – dodaje Grela.

W uroczystości wzięli udział także starosta wieluński Marek Kieler, burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, bryg. Karol Bednarski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, Grzegorz Kowalik z Nadleśnictwa w Wieluniu oraz komendanci komisariatów, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy wieluńskiej komendy. Podczas okolicznościowych wystąpień zaproszeni goście podziękowali dotychczasowej Komendant za owocną współpracę w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wieluńskiego.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości