Strażacy z Ostrzeszowa interweniowali po piątkowych burzach, które przeszły nad regionem. W sumie do akcji wyjeżdżali ponad 20 razy.
W porównaniu do innych powiatów, na terenie powiatu ostrzeszowskiego nie doszło do poważnych zdarzeń. Aż 17 zgłoszeń dotyczyło zalanych posesji, 5 razy strażacy wyjeżdżali do powalonych drzew, które blokowały drogi. Po szybko przeprowadzonych działaniach udało się zażegnać niebezpieczeństwo. Nikomu nic się nie stało.
W działaniach brały udział jednostki z terenu gminy Ostrzeszów, Grabów nad Prosną, Doruchów, Mikstat oraz Kraszewice.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze