Reklama

ZAPALIŁA SIĘ MASZYNA LEŚNA

01/06/2023 16:04
Do pożaru maszyny leśnej doszło w poniedziałek, 29 maja, w Gabrielowie. W akcji gaśniczej wzięło udział 11 zastępów straży pożarnej.

Chwilę po godz. 8:00 strażacy zostali zadysponowani do pożaru pojazdu specjalistycznego z rębakiem w Gabrielowie.

- Przypuszczalną przyczyną pożaru był uszkodzony izolator przewodu instalacji elektrycznej w komorze silnika - informuje asp. sztab. Maciej Dura, oficer prasowy KP PSP w Wieluniu.

- Przyjęte straty oszacowano na 400 tys. zł, a uratowano 600 tys. zł.

Na miejscu pracowało 11 zastępów straży, w tym również z powiatu pajęczańskiego: 3x JRG Wieluń i 3x JRG Pajęczno oraz jednostki OSP z Osjakowa, Czernic, Raduczyc, Siemkowic i Radoszewic.

[caption id="attachment_11598" align="alignnone" width="300"]

fot.: OSP KSRG Osjaków[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości