Chwila nieuwagi doprowadziła do zderzenia dwóch pojazdów w Pajęcznie. W wyniku kolizji do szpitala trafiły dwie osoby.
Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie 20 kwietnia o godzinie 11.10. Jak informuje asp. sztab. Tomasz Ptak, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie, 76-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Seat Ibiza nie zachowała należytej odległości i najechała na tył poprzedzającego pojazdu dostawczego marki Toyota, którym kierował 59-letni mężczyzna.
Dwie osoby zostały poszkodowane. Sprawczyni kolizji oraz kierowca Toyoty zostali przewiezieni na obserwacje do szpitala. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu pajęczańskiego.
Na miejscu działa straż pożarna oraz policja. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze