Reklama

Zderzenie w centrum miasta - ciężarówka uderzyła w dostawczego busa

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, 15 maja przed godziną 4 w Ostrzeszowie. Ciężarówka uderzyła tam w dostawczego busa.

Wszystko działo się na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Al. Wojska Polskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, 32-latek z ciężarowego mana niewłaściwie ocenił odległość od pojazdu nadjeżdżającego z prawej strony i zderzył się z dostawczym renault, którym jechał 53-latek. 

Bus przewrócił się na bok, wypadł z niego towar. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca ciężarówki, którego uznano za sprawcę kolizji, został ukarany mandatem karnym w wysokości 5 tys. zł. Na miejscu pojawili się też strażacy, którzy usunęli płyny eksploatacyjne, a także usunęli fragmenty karoserii. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek, a także o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości