Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, 15 maja przed godziną 4 w Ostrzeszowie. Ciężarówka uderzyła tam w dostawczego busa.
Wszystko działo się na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Al. Wojska Polskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, 32-latek z ciężarowego mana niewłaściwie ocenił odległość od pojazdu nadjeżdżającego z prawej strony i zderzył się z dostawczym renault, którym jechał 53-latek.
Bus przewrócił się na bok, wypadł z niego towar. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca ciężarówki, którego uznano za sprawcę kolizji, został ukarany mandatem karnym w wysokości 5 tys. zł. Na miejscu pojawili się też strażacy, którzy usunęli płyny eksploatacyjne, a także usunęli fragmenty karoserii. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek, a także o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze