Reklama

Znany fotograf Piotr Pabisiak spotkał się z dzieciakami

Znany fotograf i grafik Piotr Pabisiak odziedził Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieluniu, gdzie wprowadził przedszkolaki w świat fotografii.

Akcja "W służbie człowiekowi" trwa już trzeci rok i w jej ramach odbyły się warsztaty fotograficzne dla dzieci z przedszkola nr 2 w Wieluniu. Dzięki tej akcji, mali goście biblioteki mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki fotografii.

Piotr Pabisiak opowiedział dzieciom, na czym polega jego codzienna praca i podkreślał, jak ważne jest dobre wykonanie fotografii.  
Przedszkolaki na takich zajęciach dowiedziały się:
 - jak ustawiać się do zdjęcia, aby było ciekawe i estetyczne,
 - jak działa profesjonalny sprzęt fotograficzny,
 - jak wykorzystać aparat, aby uzyskać najlepsze efekty.

Reklama

Dzieci zadawały fotografowi wiele pytań i z wielkim entuzjazmem chłonęły każdą informację. To była niezapomniana lekcja, która zostanie z przedszkolakami na długi czas.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości