Wróć do artykułu

Zdjęcia „Bieganiem trzeba się bawić i mieć z tego frajdę” – Michał Bator drugi w debiucie Biegu Strażaka w Działoszynie - fotorelacja

14/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie biegi Wieluń

Michał Bator - młody lekkoatleta z CKS Budowlani Częstochowa, zdobywca medali na Mistrzostwach Polski, pasjonat pożarnictwa z OSP KSRG Szczyty. Wziął udział w nietypowym Biegu Strażaka na Działoszyńskiej Dziesiątce, zajmując drugie miejsce. Pomimo trudności doceniał wyjątkową atmosferę i satysfakcję z wyniku. Choć planuje raczej nie powtarzać tego wyzwania, nie wyklucza powrotu do tej formuły. Michał to pełen determinacji sportowiec, który potrafi cieszyć się bieganiem i eksperymentować z różnymi wyzwaniami.

CKS Budowlani Częstochowa , OSP Szczyty , Michał Bator Działoszyn - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości