Wróć do artykułu

Zdjęcia „Dla was wycieczka, dla nas bój. Zapraszam do Wrocławia” – WKS Wieluń znów 3:0! Jeden krok od półfinału i walki o I ligę - fotorelacja

07/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka siatkowa Wieluń

Wieluń w siatkarskim szał, krok od półfinału! Po dwóch zwycięstwach 3:0 nad Gwardią Wrocław, WKS jest blisko awansu. Rafał Pawlak, ponownie MVP, cieszy się z sukcesów, ale podkreśla ciężką pracę drużyny. Teraz przed nimi wyjazdowy mecz. Kibiców zapraszają do Wrocławia na kolejny emocjonujący pojedynek. Zdobyliśmy przewagę psychologiczną, teraz czas na decydujący cios!

Bartłomiej Matejczyk, WKS Wieluń, Koło Gospodyń Wiejskich Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości