17/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W II Wiosennym Turnieju Piłki Ręcznej w hali sportowej WOSiR w Wieluniu triumfowała drużyna SPR Pabiks Pabianice, zdobywając złoto. Srebro przypadło UKS Anilana Łódź, a brąz KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Wyróżnienia odebrali m.in. Dawid Bury jako MVP, Gracjan Malczyk jako najlepszy bramkarz oraz Kadim Kukuruza jako najlepszy strzelec. MKS PMDKiS Wieluń uhonorował pięciu zawodników, a bramkarz Paweł Krzywda podkreślił, że mimo porażek, turniej był udany.