10/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Muzyczne połączenie dwóch talentów – Orkiestry Dętej OSP Słupsko i Orkiestry Dętej Czastary, zaprezentowane podczas koncertu ,,Melodie Wdzięczności z okazji Dnia Kobiet, oczarowało licznie zgromadzoną publiczność. Występ 56 muzyków, podkreślający rolę kobiet, okazał się nie tylko artystycznym wydarzeniem, lecz także dowodem harmonijnej współpracy lokalnych społeczności. Emocje, precyzja wykonania utworów oraz wzruszające akcenty uczyniły wieczór niezapomnianym. Przemawiały tam zarówno siła, jak i delikatność, jaką niesie muzyka. Fotografia ukazująca tę niezwykłą atmosferę będzie pięknym wspomnieniem z tego wyjątkowego koncertu.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak