Wróć do artykułu

Zdjęcia Magdalena Biejat w Wieluniu: „Nie przyjaźnię się z deweloperami. Mnie wspierają zwykli obywatele” - fotorelacja

17/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie polityka Wieluń

Magdalena Biejat w Wieluniu - spotkanie z mieszkańcami pełne emocji, zaangażowanie i klarowność przekazu. Kandydatka Lewicy podkreśliła transparentność finansowania polityki oraz wprowadzenie limitów wpłat na kampanie wyborcze. W efekcie, program Biejaminą kierujący został uznany za program dla zwykłych obywateli, ochronę zdrowia, edukację i komunikację publiczną. W trakcie spotkania Biejat ostro skrytykowała Grzegorza Brauna z Konfederacji za wtargnięcie do szpitala w Oleśnicy, wykorzystując ludzkie cierpienie w kampanii. Jej stanowczość i zaangażowanie zyskało pozytywne reakcje obecnych mieszkańców, potwierdzając poparcie dla polityki, która kładzie nacisk na interes społeczny i walkę z nieetycznymi praktykami politycznymi.

Karol Nawrocki, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, Wojska Obrony Terytorialnej Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości